GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 11919007

nr 1191 9007

Porslin

8 delar, Kina & Japan. Diameter: 10-22 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 juni 2018
kl 19:13:12

18/6 15:45:37 1      Vinnande bud